FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W tym miejscu znajdziecie wszystkie potrzebne odpowiedzi na Wasze pytania.

W jakiej formie dostajemy film?

Film ślubny jest do odbioru na chmurze. Dzięki temu możecie od ręki wysłać go do pobrania rodzinie oraz znajomym!

Czy mamy wpływ na to jak będzie wyglądał nasz film?

Jasne! Uwielbiamy pracować z parami, która ma własną wizję. Dodatkowo możecie podesłać listę kawałków, które chcecie, żebyśmy wpletli w film. Oczywiście nie zawsze pojawią się wszystkie utwory, ale zawsze staramy się coś wrzucić.

Czy możemy zrobić jakieś poprawki w filmie?

Naturalnie! Oczywiście decydując się na współpracę z nami, wiecie jak wygląda nasze portfolio oraz pełne reportaże, natomiast macie możliwość zgłosić listę poprawek do filmu, które zostaną uwzględnione.

Jak ustalamy wszystkie szczegóły przed ślubem?

Najczęściej Online. Umawiamy się na rozmowę na 2-3 dni przed weselem, gdzie dopytujemy o wszystkie kluczowe kwestie. Omawiamy na czym Wam zależy i czego chcecie uniknąć.

Chcemy plener w innym dniu – dokąd i kiedy jechać?

Plener ślubny powinniśmy zrobić do 45 dni kalendarzowych od daty ślubu. Gdzie? Zabierzcie nas ze sobą gdzie tylko chcecie – góry, las, jezioro, miejski oldschool a może plener zagraniczny? Jeżeli nie macie pomysłu, zdajcie się na nas – zaproponujemy Wam kilka miejsc wedle Waszych oczekiwań.

Jak wygląda plener zagraniczny?

Plener zagraniczny w obecnym czasie to nic trudnego. Rezerwując lot z wyprzedzeniem możemy gdzieś polecieć na 2 dni już za kilka stówek razem z noclegiem. Zapytajcie a pomożemy coś ogarnąć.

Czy mówimy po angielsku?

Yes – komunikacyjnie i bez kłopotu dogadamy się z osobami from another country

Czy na wesele ubieramy się jak prawdziwi artyści?

Nie zobaczycie nas w spodenkach, różowej marynarce i kapeluszem na głowie. Ubieramy się wygodnie i elegancko, lecz nigdy nie lepiej niż Pan Młody.

Jak się rozliczamy?

Na podstawie FV imiennej – w dniu ślubu, na plenerze lub w formie przelewu do 7 dni od daty ślubu. Sami wybieracie.

Czy zabezpieczacie materiał?

To bardzo ważna kwestia o którą powinna dopytywać każda para która chce spać spokojnie. Materiał zabezpieczamy już w trakcie zlecenia, tworząc kopie zapasową materiału dzięki inwestycji w sprzęt, dający możliwość filmowania na 2 odrębnych kartach w tym samym momencie. Backup materiału rozpoczyna się zatem już podczas Waszego ślubu. Później przetrzymywany jest na dysku oraz w chmurze.

Czy nagrywamy oryginalny dźwięk zespołu?

Tak. Nie jesteśmy z tych filmowców którzy później podkładają mp3 pod bawiących się ludzi. Uważamy, że jeżeli Para Młoda zainwestowała swój czas i pieniądze w wybór zespołu na wesele, to trzeba go pokazać, a przynajmniej posłuchać.